flag tr flag eng

MİSYON, VİZYON ve KALİTE POLİTİKASI

Misyon, Vizyon ve Kalite Politikası

Kurumsal Misyon

Kalıtımsal ve edinsel nedenler ile işlevliği kaybeden organ, doku ve hücrelerin yenilenmesi ve / veya onarımına yönelik çalışmalara odaklanan grubumuzu; etik değerler, hasta hakları ve ulusal arası kalite güvence esaslarına göre çalışmayı vazgeçilmez kurallar olarak kabul edilmiştir.

Kurumsal Vizyon

Çağdaş bir yönetim sistemi, sağlıkta evrensel çözüm beklentileri ile uyumlu, yenilikçi, yeni tıp ürünlerinin geliştirilmesinde uzman global bir kurum olmaktır.

Kalite Politikası

  • Genkord kalite yönetim sistemi, misyon ve vizyonumuzun gerektirdiği üst düzey ürün ve hizmet güvenirliliği koşulları gözetilerek oluşturulmuştur.
  • Kalite yönetim sistemimizin kesintisizliği, tüm Genkord çalışanlarınca paylaşılan kalite bilincine bağlıdır. Tüm çalışanlarımızın katılımları ile gerçekleştirilen eğitimler, ortak kalite bilincimizi pekiştirmektedir.
  • Ürün ve hizmetlerimizin tümü kalite yönetim sistemimizce kapsanır. Sistemimizin iyileştirmelerle ilerletilmesi, mükemmel ürün ve hizmetlerin devamlılığını sağlamaktadır.
  • Genkord çalışanları tanımlanmış görev, yetki ve sorumlulukları ölçüsünde üretim ve hizmet sürecimizde bulunurlar. Yönetim kurulumuz, tüm Genkord çalışanlarına görev ve sorumluluklarını yerine getirirken gerekli desteği ve kaynağı sağlar.
  • Yönetim kurulumuz, çalışan memniyetini gözeterek güvence altına alır. Genkod çalışanlarımız görev ve sorumluluklarını yerine getirirken ticari, finansal ve diğer sebeplerden kaynaklan baskılardan korunurlar.
  • Genkord personeline görev ve sorumlulukları ile uyumlu ve yeterli eğitim ve staj olanağı sunulur.
  • Yönetim Kurulu tarafından benimsenen, uygulanan hiçbir kurumsal süreç ve siyaset, müşterilerimizle ilgi gizli bilgilerin, yasal zorunluluk ve/veya yazılı izin halleri haricinde, ifşa edilmesine müsaade vermez.
  • Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, tüm tıbbi ürünlerimize ilişkin rasyonel açıklama ve tavsiyelerde bulunulur.

logo bottom

Genkord bir biyoteknoloji, doku mühendisliği ve kriyoprezervasyon kurumudur.

facebook twitter instagram Linkedin youtube

 

İletişim

Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. Erdinç Binaları. No:22 A3 Blok Kat:1 Güneşli Bağcılar/İSTANBUL

(0212) 231 53 50 – (0533) 665 89 71

info@genkord.com

Diş Bankası

GENKORD Ulaşım

genkord ulasim
0
Paylaşım